Çarşamba, Haziran 23, 2010

Medyada gösterilen Şehit Videolarının Introsundaki Reklamların Fiatları Acaba Ne Kadar?

Sayin ve degerli blog misafirlerim,

Yine kalplerimiz kan agliyor, yine anneler yavrularini gözyaslariyla geri dönmeyen yolculuga ugurladilar, yine gencecik insanlar tabutlarda.. Yine türkiye agliyor ve sevgili türkiye medyamiz bizlere o üzüntülü haberleri sicak sicak sunuyor.. Tabiiki medyada üzülüyor, onlarda en önce herkes gibi bir insan.. Bütün yazarlar birden bu konuda ayni fikirde oluyorlar, ne güzel bir sey.... Hepsi bize o aglanilacak, kalpler yakacak Resimleri ve Videolari göstererek durumun ne kadar aci hele hele ne kadar CIDDI oldugunu ta oturma odamiza, yazi masamiza, computerimize getirerek, hepsini bize CANLI gösteriyor.

VIDEO: TÜRKİYE SİZE MİNNETTARDIR


Sagolsunlar, varolsunlar.. Ben bu videoyu seyrederken icim ciz ciz yandi.. Benim yavrularimin bugün bana anne demelerinin dünyanin en güzel seyi oldugunu bir defa daha ögretti.. O yikilan annelerin gözyaslarinin ve acilarinin hayalini bile etmek istemiyorum.. Dayanamam saniyorum, ben onlar kadar kuvvetli degilim.. Garanti degilim ve olmakta istemiyorum...

Bütün gecmisteki, yeni ve yakin gelecekteki sehitlerimizin topraklari bol olsun ve annelerine bu acilara dayandirabilecek kuvvet ve sabirlar diliyorum.

Yeni Konu:

Sayin türkiye medya yapimcilari ve reklam isleri müdürleri!

Bu 17 yasindaki, geneceik dünyadan koparilan sehit kizimiz ve arkadaslarinin sehitlik Videosunu seyrederken size sormak istedigim bir sey cok ilgimi cekti.. Hani o video baslamadan önce herkesin seyretmeye mecbur oldugu o reklam filimleri varya? Ha, iste onlar hakkinda.. Sehit videosunun introsunda ilginc bir zayiflama ilacinin reklamini sundunuz.. Acaba o ilaci kullananlar cidden zayifliyorlarmi? Garanti simdi bütün sehit analari, babalari ve akrabalari üzüntüden, yiyip icip cok sismanliyacaklar ve iyiki bunuda düsündünüz ve hemen ilacinida sundunuz. Dogru, sismanlik sagliga cok zararli.. Insanin cocugu sehit olsa bile, sagligina dikkat etmesi tabiiki bu modern zamanlarda cok lazim..

Size bir sorum daha var.. Öyle cok kisinin izledigi Videolardaki reklam fiatlari acaba ne kadar? Benim gibi spirituel danismanlikla biraz para kazanmak isteyenler o parayi verebilirmi acaba? Eger cok pahali degilse ben düsündüm tasindim ve orada bir reklam vermeye karar verdim.. Benim senelerdir kafami kurcalayan konular hakkindaki yorumlarimi türkiyede daha cok insanlara okutmayi saglamak icin, orada bir reklamin faydali olcagini saniyorum.

Fakat, acelesi yok, cünkü ben yakin gelecekteki yeni sehitlerimizin cenaze törenini gösterecek videonun introsunda reklamimin sunulmasini istiyorumda ondan. Lütfen bana yalniz bu videolar icin gecerli fiat listenizi gönderebilirmisiniz? Cok rica ediyorum ve hepinize hayirli isler diliyorum, nice nice sehit videolari ve intro reklamlari sizin olsun.. Sagolun, varolun, sayin türk medyasi ve reklam müdürleri.


Bambaska bir Konu, esasinda bir soru:

Cogu insanlar ayni konuda tamamen ZIT, tamamen degisik düsünürler...

Mesela:

- Bazilari "Sehitler ölmez, vatan bölünmez" derer, "yine olan o gencecik cocuklara oldu" diyenlerle devamli kavga ederler.

- Bazilarida "Hem Sehitler ölür, hem vatan bölünür ve ne güzelde para getirir" der, beraber is yemegi yerler..

- Ben? Bu konuda tamamen susmak istiyorum, fakat beceremiyorum...

Siz ne diyorsunuz?
Yorum Gönder