Pazartesi, Eylül 06, 2010

12 Eylül Referandum sonucu Evetmi, Hayırmı olacak?

Bu Yorum benim Türkiye ile ilgili son yorumum.. Bir daha bu konu hakkında tek satır, tek yorum yapmayacağim..

Çok yoruldum, çok üzüldüm, çok ağladım ve bu gece yalnız bu konuya konzentre olmaya karar verdim. Bir spiritüel yorumcu yalnız kendisine ilham olan hisleriyle yorum yapmalı, ilgilendiği konularda özel duygusallığına katiyen yer vermemeli.. Ben danısmanlık yaptığım zaman bu duyguları tamamen konudan çekme tekniğiyle en basarılı sonuclari alıyorum..

Ben malesef Türkiye ilgili konularda 2006dan beri çok duygulandım, çok duygusal ve mantıken doğru satırlarda yazdım, Öcalanin serbest bırakılacağı, Türbanın Cübbe, Sariğıda yaninda getireceğı , Saddamın asılmasından sonra otonom bir Kürt devletinin ve Türk politikacıların elele çalışacakları , Türk askerinin Iraka gireceği, türkiyenin Israile Irana karsi yardim edeceğini, Bazi Türk devlet adamlarının aynı Saddamın yaptığı hatayi tekrarladiklari gibi konular hakkında ne kadarda daha çok almanca yorumlar yaptimsada, spiritüel bir kişi olarakta büyük bir hata yaptığımdan eminim. Iyiki yunanistanla ilgili rüyam daha hiç bir olayla desteklenmedi.. İskeçe, Dedeağac ve Gümülcine Şehir giriş Levhalarının Türkce yazılı ve Alexandropolis, Xanthi, Komotini Levhalarının yerde olmasıyla ilgili bir rüya idi.

Okurlarimdan Özür dilerim..

Bugece bütün çabamla özel duygularımı kendime yasak etmeye çalıstım ve son bir meditasyona girdim. Sonuç olarak şu ortaya cıktı.

Türkiye halkının geçerli  HAKIKI cevabı HAYIR olacak.

Türkiye ve türkiyede yaşayan Vatandaşlarıma, yani tüm Türk Milletine sonsuz mutluluklar diliyorum...

NOT: Beni biraz taniyan vatandaşlarım bilirlerki, ben en üzgün zamanımda bile yasam sevgimi korumak için kendime devamlı bir sevinecek, gülümsetecek sey bulurumki, üzüntüm beni kontrol edemesin.. Onun icin size birde kendi yazdığaım fıkrayi sunmak istiyorum. Hayat çemberi hep dönüyor,bizler dursakta dönüyor, onun için imkan olursa her gülümseyebildigimiz an, bir kazançtır diyorum.

Karagözle Hacivat
Yorum Gönder